YONCA LODİ FAN CLUB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

YONCA LODİ FAN CLUB

TÜRKİYENİN İLK YONCA LODİ FAN CLUB SİTESİ

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

YONCA LODİ ZİYARETÇİ DEFTERİ

+4
*YILDIZ*
Nil
efsuss
CANER
8 posters
YazarMesaj
CANER
Admin
Admin
CANER

Erkek
Nerelisiniz ? : BERGAMA
Mesleğiniz ? : ÖĞRENCİ-YÖNETİCİ :)
Hobileriniz ? : YONCA LODİ
RUH HALİNİZ? : YONCA LODİ ZİYARETÇİ DEFTERİ Olgun10
Hangi takımı tutuyorusunuz? : YONCA LODİ ZİYARETÇİ DEFTERİ D1e2ee3fede4072d5e25570ok1
Uyarı!... : YONCA LODİ ZİYARETÇİ DEFTERİ Emekhirsiziliginahayirdi1

YONCA LODİ ZİYARETÇİ DEFTERİ Empty
MesajKonu: YONCA LODİ ZİYARETÇİ DEFTERİ   YONCA LODİ ZİYARETÇİ DEFTERİ EmptyPaz Haz. 14 2009, 22:18

BURADAN YONCA LODİ'YE MESAJLARINIZI BIRAKABİLİRSİNİZ
https://yoncalodi.yetkinforum.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: YONCA LODİ ZİYARETÇİ DEFTERİ   YONCA LODİ ZİYARETÇİ DEFTERİ EmptyPerş. Tem. 02 2009, 16:39

YONCA ABLAM DÜN EKRANDA MÜKEMMEL GÖRÜNÜYORDU.BU
efsuss
Üye
Üye
efsuss

Erkek
Nerelisiniz ? : KAHRAMANMARAŞ
Mesleğiniz ? : yönetici
RUH HALİNİZ? : YONCA LODİ ZİYARETÇİ DEFTERİ Danceil8
Hangi takımı tutuyorusunuz? : YONCA LODİ ZİYARETÇİ DEFTERİ D1e2ee3fede4072d5e25570ok1
Kişisel ileti : BİR BAŞKADIR BENİM MEMLEKETİM.....

MesajKonu: Geri: YONCA LODİ ZİYARETÇİ DEFTERİ   YONCA LODİ ZİYARETÇİ DEFTERİ EmptyC.tesi Tem. 04 2009, 11:30

diğer sitedeki Gelişmelerden haberi olan var mı?
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: YONCA LODİ ZİYARETÇİ DEFTERİ   YONCA LODİ ZİYARETÇİ DEFTERİ EmptyC.tesi Tem. 04 2009, 18:02

VALLAHİ YOK EFSUSS ABİ HERHALDE 1.5 AY OLDU SİTEDEN SES ÇIKMIYOR SORUNU BÜYÜK Kİ DAHA ÇÖZEMEDİLER.ÇÖZMÜŞ OLSALA BU VAKTE KADAR ÇÖZERLERDİ YILDIZ A BİR DANIŞ İSTERSEN
Nil
Üye
Üye
Nil

Kadın
Nerelisiniz ? : Çanakkale
Hobileriniz ? : YONCA LODİ dinlemek ve RED KİT seyretmek
RUH HALİNİZ? : YONCA LODİ ZİYARETÇİ DEFTERİ Neeli10
Hangi takımı tutuyorusunuz? : YONCA LODİ ZİYARETÇİ DEFTERİ 3cfc6cbe9b5f994873e98f5li4
Kişisel ileti : BURDA OLMAMIN TEK NEDENİ
YONCA LODİİİİ

MesajKonu: Geri: YONCA LODİ ZİYARETÇİ DEFTERİ   YONCA LODİ ZİYARETÇİ DEFTERİ EmptyC.tesi Tem. 11 2009, 15:33

YONCA ABLA, SENİ ÇOK ÖZLEDİMMMMM Musait bir zamanında gene bir sohbet düzenlesek çok iyi olur YONCA LODİ ZİYARETÇİ DEFTERİ 55923
http://www.ugurbocegimfon.tr.gg
*YILDIZ*
Admin
Admin
*YILDIZ*

Kadın
Nerelisiniz ? : .
Mesleğiniz ? : .
Hobileriniz ? : .

MesajKonu: Geri: YONCA LODİ ZİYARETÇİ DEFTERİ   YONCA LODİ ZİYARETÇİ DEFTERİ EmptyPaz Tem. 12 2009, 21:53

Yonca abla da müsait bir zamanında bizlerle görüşmek istiyor arkadaşlar..Smile yoğunluktan kurtulunca sohbet için zaman ayırıcak emin olun Wink
Nil
Üye
Üye
Nil

Kadın
Nerelisiniz ? : Çanakkale
Hobileriniz ? : YONCA LODİ dinlemek ve RED KİT seyretmek
Hangi takımı tutuyorusunuz? : YONCA LODİ ZİYARETÇİ DEFTERİ 3cfc6cbe9b5f994873e98f5li4
Kişisel ileti : BURDA OLMAMIN TEK NEDENİ
YONCA LODİİİİ

MesajKonu: Geri: YONCA LODİ ZİYARETÇİ DEFTERİ   YONCA LODİ ZİYARETÇİ DEFTERİ EmptyPtsi Tem. 13 2009, 11:42

Yıldız harika bir haber bu yupiiiiiiiiiii YONCA LODİ ZİYARETÇİ DEFTERİ 43024 çok sevindimmmm cheers
http://www.ugurbocegimfon.tr.gg
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: YONCA LODİ ZİYARETÇİ DEFTERİ   YONCA LODİ ZİYARETÇİ DEFTERİ EmptyPerş. Tem. 16 2009, 19:11

beni merak eden hiç olmadımı arkadaşlar içinizde zaten beni adam yeine koyan bir tek air france var herhalde canim arkadaşlarım cepden beni ararsanız konuşurum sizinle yazının miyadı doldu galiba *********** stewen manuelyan saygılar sevgiler

En son *YILDIZ* tarafından Perş. Tem. 16 2009, 20:47 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi (Sebep : Herkes tarafından okunabilen mesajlarda telefon numarası,e-mail adresi vb şahsi bilgilerin verilmesi yasaktır.Bu yüzden mesaj düzeltilmiştir.)
efsuss
Üye
Üye
efsuss

Erkek
Nerelisiniz ? : KAHRAMANMARAŞ
Mesleğiniz ? : yönetici
Kişisel ileti : BİR BAŞKADIR BENİM MEMLEKETİM.....

MesajKonu: Geri: YONCA LODİ ZİYARETÇİ DEFTERİ   YONCA LODİ ZİYARETÇİ DEFTERİ EmptyC.tesi Tem. 18 2009, 13:21

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
beyefend
Misafir

MesajKonu: hanimefendi   YONCA LODİ ZİYARETÇİ DEFTERİ EmptyPaz Tem. 26 2009, 19:39

ben de çok seviyorum yoncayı
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: YONCA LODİ ZİYARETÇİ DEFTERİ   YONCA LODİ ZİYARETÇİ DEFTERİ EmptySalı Tem. 28 2009, 21:28

yıldız yonca ablam bizlerle daha dogrusu sizlerle nezaman görüşecek haber alınca bana da yazarmısınz
*YILDIZ*
Admin
Admin
*YILDIZ*

Kadın

MesajKonu: Geri: YONCA LODİ ZİYARETÇİ DEFTERİ   YONCA LODİ ZİYARETÇİ DEFTERİ EmptySalı Tem. 28 2009, 22:16

Herkese sitelerden haber vericem Mahmut takip edersen haberin olur.
*ELÇİN*
Üye
Üye
*ELÇİN*

Kadın
Nerelisiniz ? : ÇANAKKALE
Mesleğiniz ? : ÖĞRENCİ
Hobileriniz ? : MÜZİK,SPOR,KİTAP OKUMAK,GEZMEK,YONCA LODİ İLE İLGİLENMEK:)
Kişisel ileti : YETER YETER BENİ BIRAK SENİNLE KENDİ HALİME....!!!

MesajKonu: Geri: YONCA LODİ ZİYARETÇİ DEFTERİ   YONCA LODİ ZİYARETÇİ DEFTERİ EmptyC.tesi Ağus. 01 2009, 13:16

Bayadır sohbet edemedik Yonca ablamızla...Çok sevindim bu habere:) İnşallah en kısa zamanda olur ...
CANER
Admin
Admin
CANER

Erkek

MesajKonu: Geri: YONCA LODİ ZİYARETÇİ DEFTERİ   YONCA LODİ ZİYARETÇİ DEFTERİ EmptyPerş. Ağus. 20 2009, 10:49

dün kral tv de gün boyu nostalji bölümünde yonca lodi şarkıları vardı
*YILDIZ*
Admin
Admin
*YILDIZ*

Kadın

MesajKonu: Geri: YONCA LODİ ZİYARETÇİ DEFTERİ   YONCA LODİ ZİYARETÇİ DEFTERİ EmptyPerş. Ağus. 20 2009, 12:14

Yoncam'la nostalji süper oluyor..Smile
CANER
Admin
Admin
CANER

Erkek

MesajKonu: Geri: YONCA LODİ ZİYARETÇİ DEFTERİ   YONCA LODİ ZİYARETÇİ DEFTERİ EmptyPerş. Ağus. 20 2009, 14:52

SANA BİRŞEY OLMASIN ŞARKISININ KLİBİNİ YILLAR SONRA YENİDEN TELEVİZYONDA GÖRMEK ÇOK GÜZELDİ
firat027
Üye
Üye
firat027

Erkek
Nerelisiniz ? : Gaziantep Ve YoncaLodi'nin Oldugu Her Yer
Mesleğiniz ? : UnkQwn
Hobileriniz ? : Yonca,ve Mor Ve Ötesi

MesajKonu: Geri: YONCA LODİ ZİYARETÇİ DEFTERİ   YONCA LODİ ZİYARETÇİ DEFTERİ EmptyPerş. Ocak 14 2010, 12:38

Yonca Abla'm...

Emanet şarkını dinledim. Hemde onlarca kez anlamadıgım şey şu. Dinlerken neden üzülmek zorundayım diye soruyorum. Bunun şarkıyla alakâsı yok elbette sadece insanoglu farklı şeylere yöneliyor düşünceleri.. Şarkıların genelde duygusal agırlıklı sizce bunun özel veya farklı bir nedeni var mı?

Cevabın ve varlıgın için ne kadar teşekkür etsem azdır. Hem çok uzun zamandır forumda ve senden uzaktaydım. Bundan dolayı özür dilerim.

Her zaman şarkıların ve seninle olmak dilegiyle...

Her zaman Yonca Lodi
Sadece....
nesSs
Misafir

MesajKonu: Geri: YONCA LODİ ZİYARETÇİ DEFTERİ   YONCA LODİ ZİYARETÇİ DEFTERİ EmptyC.tesi Eyl. 18 2010, 15:58

Merhaba,öncelikle şunu söyliyim sitenizi Kral tv'den öğrendim ;
Ama bence sitenin tasarımı zayıf,yani başlık,ikonlar falan çok sade,biraz zenginleştirebilirsiniz,
Yonca Lodi gibi bir şarkıcıya mükemmel bir fan sitesinin yakışacağını düşünüyorum.
Esen kalın..
*YILDIZ*
Admin
Admin
*YILDIZ*

Kadın

MesajKonu: Geri: YONCA LODİ ZİYARETÇİ DEFTERİ   YONCA LODİ ZİYARETÇİ DEFTERİ EmptyPaz Eyl. 19 2010, 13:56

Önerin için sağol 'nesSs'.Dikkate alıcaz.
maxi
Misafir

MesajKonu: delikan20@otmail.com   YONCA LODİ ZİYARETÇİ DEFTERİ EmptyÇarş. Eyl. 22 2010, 09:37

yonca edirneye ne zaman geleceksin konser vericekmisin burada Very Happy cheers korumalıgınıda yapa bilirim maxi...
muhammed ferdi koruç
Üye
Üye
muhammed ferdi koruç

Erkek
Nerelisiniz ? : sivas merkez
Mesleğiniz ? : şarküterist
Hobileriniz ? : yoncalodi dinlemek ve yoncakolik olmak
RUH HALİNİZ? : YONCA LODİ ZİYARETÇİ DEFTERİ Sycak10
Kişisel ileti : yoncalodi pop müziğin kraliçesi o bir numara sanatçı yoncalodiye ve sesine hayranım o eşsiz bir insan eşsiz bir sanatçı daha ne söyleyeyim onu kelimelerle anlatamam o mükemmel mükemmel olduğu kadarda hanımefendi bir sanatçı.... yoncalodi iyiki varsın iyiki tanıdık seni sen süpersin harikasın mükemmelsin bir numarasın...işte okadar...

MesajKonu: Geri: YONCA LODİ ZİYARETÇİ DEFTERİ   YONCA LODİ ZİYARETÇİ DEFTERİ EmptyÇarş. Eyl. 22 2010, 12:18

yoncalodiyi çok ama çok seviyorum inbşaallah en kısa zamanda yine fan club sitesinde bizimle bir sohbet düzenlenir ve yonca ablayla tekrar capcanlı konuşma fırsatını yakalarız öyle değilmi caner . caner ne zaman yapacağız yine yoncalodiyle fan club sitesinde capcanlı bir sohbet yepyeni albümü milat çıktı yoncalodi albüm çıktıktan sonra demişti ...sabrımız kalmadı artık yonca ablayla sohbeti çok ama çok özledik caner...
muhammed ferdi koruç
Üye
Üye
muhammed ferdi koruç

Erkek
Nerelisiniz ? : sivas merkez
Mesleğiniz ? : şarküterist
Hobileriniz ? : yoncalodi dinlemek ve yoncakolik olmak
RUH HALİNİZ? : YONCA LODİ ZİYARETÇİ DEFTERİ Sycak10
Kişisel ileti : yoncalodi pop müziğin kraliçesi o bir numara sanatçı yoncalodiye ve sesine hayranım o eşsiz bir insan eşsiz bir sanatçı daha ne söyleyeyim onu kelimelerle anlatamam o mükemmel mükemmel olduğu kadarda hanımefendi bir sanatçı.... yoncalodi iyiki varsın iyiki tanıdık seni sen süpersin harikasın mükemmelsin bir numarasın...işte okadar...

MesajKonu: Geri: YONCA LODİ ZİYARETÇİ DEFTERİ   YONCA LODİ ZİYARETÇİ DEFTERİ EmptyÇarş. Eyl. 22 2010, 12:21

yıldız bencede ness in söylediği gibi yoncalodi gibi büyük ve muhteşem bir sanatçıya süper dizaynı olan mükemmel bir fan club dizaynı gerekli bunun için ne yapabiliriz yıldız caner nil ve ramazan...
Özlem
Üye
Üye
Özlem

Kadın
Hobileriniz ? : Müzik Dinlemek Özelikle FUNDA ARAR ve YONCA LODi

MesajKonu: Geri: YONCA LODİ ZİYARETÇİ DEFTERİ   YONCA LODİ ZİYARETÇİ DEFTERİ EmptySalı Ekim 05 2010, 18:20

Ben almanyada yasadigim icin yonca lodinin albümünü daha alamadim cünkü müzik marketi bize biraz uzak.Ama abim türkiyeden bana albümü almissssssss Smile
Bu aksam Yonca lodinin MILAT Albümüne kavusacagimmmmmm Smile
Cok mutlu ve heycanliyim... Albüm ciktigindan belli yepyeni sarkilarini merakla bekliyorum,internetten bile yeni sarkilarini dinlemedim (Düstüysek kalkariz ve Yeter sarkilari haric)...
Ve dizilerden zaten emanet,haksizlik degil mi? ve Gölgerime isik tut taniyorum....
insallah yarin sabah müzik calarima cd koyup yepyeni sarkilarini dinleyecegim.... Very Happy
Albümdeki sarkilarini,kartonet'deki resimlerini,yazilarini cok ama cok merak ediyorum.
Eminim ki Yolumu bulurum albümü gibi cok güzel bir albüm beni bekliyor olacak...
Bunlari seninle paylasmak istedim yonca ablacim umarim okursun...Sevgiler....

YONCA LODİ ZİYARETÇİ DEFTERİ
1 sayfadaki 1 sayfası